کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / اخبار / با فناوری QuickDrive سامسونگ لباس ها را سریع تر بشویید

با فناوری QuickDrive سامسونگ لباس ها را سریع تر بشویید

با فناوری QuickDrive سامسونگ لباس ها را سریع تر بشویید

ماشین لباسشویی‌ های جدید سامسونگ مجهز به فناوری QuickDrive، این فناوری QuickDrive سامسونگ امکان کاهش چشمگیر زمان شستشو را تا نصف برای کاربر فراهم می‌ کند. حالت Super Speed این ماشین لباسشویی‌ ها کل لباس‌ های شما را قرار نگرفته بود. در این روش بدون کاهش کارآمدی روند شستشو، میزان مصرف انرژی کمتر شده و حفاظت از پارچه‌ و ماندگاری آنها نیز افزایش پیدا می‌ کند.

بی اس سو، معاون مدیراجرایی لوازم‌خانگی‌های دیجیتال سامسونگ می‌گوید: فناوری QuickDrive با کاهش قابل توجه زمانی که برای شستشو صرف می‌کنید به شما امکان می‌دهد بیش از پیش برای لذت بردن از  زندگی‌ تان وقت داشته باشید. ماشین‌ لباسشویی‌های جدید سامسونگ با استفاده از فناوری QuickDrive قدرت و سرعت عملکرد دستگاه را بدون تاثیر بر کیفیت شستشو، مصرف انرژی و آسیب زدن به الیاف پارچه افزایش می‌دهد. مجموعه فناوری‌ها و عملکردهای هوشمند این دستگاه‌ها، کار شستشوی لباس را بسیار ساده می‌کند.

با فناوری QuickDrive سامسونگ لباس ها را سریع تر بشویید

فناوری QuickDrive سامسونگ بدون کاهش کیفیت شستشو زمان شستشو را تا ۵۰ درصد و مصرف برق را تا ۲۰ درصد کاهش می‌دهد. لگن منحصربه‌فرد Q-Drum این ماشین لباسشویی ها شامل یک لگن اصلی بزرگ و صفحه‌ ای در پشت آن است که به صورت مستقل می‌چرخد. برخلاف ماشین لباسشویی‌ های معمولی که در مدت شستشو تنها لباس‌ ها را بالا و پایین می‌برند، در مدل‌های جدید  که این قابلیت را دارا هستند لگن اصلی لباس‌ ها را بالا و پایین برده و صفحه پشتی لگن نیز آنها را به جلو و عقب حرکت می‌دهد. به این ترتیب حرکتی کاملا نوآورانه با نیرویی دو برابر ایجاد می‌شود که کثیفی‌ها را با کارآیی و دقت بالا از بین برده و به این ترتیب چرخه شستشو کامل و کارآمد می‌شود.

علاوه بر این طی بررسی فناوری  QuickDrive سامسونگ توسط اینترتک، (بزرگ‌ترین سازمان بازرسی و آزمایش جهان) کاهش زمان شستشو با حفظ کیفیت شستشو و مراقبت از پارچه در فناوری QuickDrive مورد تایید قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us