کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / آموزشی / درباره قابلیت Hygiene Fresh ال جی بیشتر بدانید

درباره قابلیت Hygiene Fresh ال جی بیشتر بدانید

درباره قابلیت Hygiene Fresh ال جی بیشتر بدانید

شرکت ال جی در یخچال های door in door  از قابلیت Hygiene Fresh  استفاده کرده است. این قابلیت که در یخچال های رده بالای ال جی قرار دارد به طور خودکار پاکیزگی هوای داخلی خود را تضمین می کند و هوا را در داخل تازه و بهداشتی نگه می دارد. در این مقاله از سایت پیشروشاپ به بررسی این فناوری شرکت LG می پردازیم.

این فناوری یک فیلتر چند لایه ای است که هوای داخل یخچال را کاملا استرلیزه می کند. مطمئنا برای شما هم پیش آمده زمانی که درب یخچال را باز می کنید بوی نامطبوعی به مشام شما می رسد و این بو ناشی از باکتری هایی است که بر روی مواد غذایی در حال تکثیر شدن هستند. اما با وجود این فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh شما دیگر هیچ بوی نامطبوعی احساس نخواهید کرد و فضای داخلی یخچال شما همیشه بهداشتی و تمیز خواهد بود. در واقع این تکنولوژی با عملکرد بی نظیر خود باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد و اجازه نمی دهد که آنها گسترش پیدا کنند.

درباره قابلیت Hygiene Fresh ال جی بیشتر بدانید

قابلیت Hygiene Fresh ال جی دارای پنج لایه می باشد که 2 لایه اولی فتوکاتالیست، 2 لایه بعدی فیلترهای کربنی و لایه آخر هم لامپ فرابنفش می باشد. در واقع این لایه ها هر کدام با عملکرد بی نظیر خود تمام باکتری ها و ویروس ها را از بین می برند. بنابراین شما هیچ بوی نامطبوعی از یخچال خود احساس نخواهید کرد و همیشه فضای داخلی بهداشتی و سالم خواهد بود. این فناوری با عملکرد بی نظیر خود طی چندین مرحله می تواند تمام باکتری ها، ویروس ها، گرد و غبار و … را حذف کند و اجازه ندهد که آنها بر روی مواد غذایی تاثیر داشته باشند و بوی نامطبوع ایجاد کنند. هر کدام از این 5 لایه ای که اشاره کردیم وظیف خاصی برعهده دارند بدین معنی که هر فیلتر یا لایه قادر است یکی از این مواد مضر را از بین ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us