کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / آموزشی / ویژگی AddWash سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد؟

ویژگی AddWash سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد؟

ویژگی AddWash سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد؟
برای همه دست کم یک بار پیش آمده است؛ اینکه بعد از روشن کردن ماشین لباسشویی، متوجه شوید لباسی که فردا می‌خواهید آن را بپوشید، به شستشو نیاز دارد. این تصویر آشنایی است برای همه کسانی که کارهای خانه را‌ انجام می‌دهند. شرکت سامسونگ با توجه به همین دغدغه، ماشین لباس‌شویی AddWash را معرفی کرده که افزودن لباس‌ های شسته‌ شده یا مواد نرم‌کننده را در میانه روند شستشو ممکن می‌کند. با ویژگی AddWash سامسونگ دیگر نگران جا ماندن لباسها نیستید.
در پژوهشی که سامسونگ درباره بازار مصرف‌کنندگان ماشین لباسشویی انجام داده، برای چیزی حدود 95 درصد مصرف‌کنندگان آمریکایی (و حدود 90 درصد مصرف‌کنندگان اروپایی) پیش آمده که بعد از روشن کردن دستگاه نیاز داشته‌اند تا لباس‌های جدیدی به ماشین لباس‌شویی اضافه کنند. سامسونگ برای حل این نگرانی راه‌حلی راحت اندیشیده و ماشین لباسشویی نوآورانه AddWash را تولید کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا در میانه کار دستگاه، لباس‌های جامانده را به آن اضافه کنند.
لباس‌شویی AddWash یک در اضافه دارد که در بالای در اصلی قرار گرفته و از طریق آن می‌‌توان به سادگی، لباس‌های جامانده یا مواد شوینده را به دستگاه اضافه کرد. این کار به سادگی فشردن دکمه توقف دستگاه، اضافه کردن لباس و زدن دوباره دکمه شروع انجام می‌شود. همچنین ظرفیت این در دوم، به اندازه‌ای است که از طریق آن می‌توان یک ژاکت یا شلوار جین را وارد دستگاه کرد.

یکی دیگر از مزایای استفاده ویژگی AddWash سامسونگ ، زمانی است که ترجیح می‌دهید برخی لباس‌ها را با دست بشویید. بسیاری از خانم‌ها، لباس‌های نخی یا مجلسی زنانه را یا با دست می‌شویند یا به خشکشویی می‌دهند، چون معتقدند بافت این لباس‌ها با این کار آسیب کمتری می‌بیند. تا اینجا مشکلی نیست، اما زمانی که لباس‌ها را از طریق فرآیند «چلاندن» خشک می‌کنید، همه زحمات شما برای حفاظت از بافت لباس‌ها بر باد می‌رود.

پیشنهاد ما این است که لباس‌ها را بعد از شست‌وشو با دست، به ادواش اضافه کنید و کار آبگیری را به این دوست حرفه‌ای خود بسپارید. دیگ ادواش با بافت الماس‌گون داخلی‌اش طوری طراحی شده که امکان ندارد لباس‌های حساس و اغلب گران‌قیمت شما نخکش یا بدحالت شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us