کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / آموزشی / راهکارهای مناسب در تمیز کردن ماشین لباسشویی

راهکارهای مناسب در تمیز کردن ماشین لباسشویی

راهکارهای مناسب در تمیز کردن ماشین لباسشویی

بسیاری از افراد در زمان نزدیک شدن به عید نوروز مشغول خانه تکانی می شوند و بیشتر وسایل خانه را تمیز می کنند. اما بسیاری از افراد در تمیز کردن خانه به تمیز کردن ماشین لباسشویی مخصوصا داخل آن توجه نمی کنند. در واقع تمیزی ماشین لباسشویی برابر است با تمیزی لباس ها است. برای جلو گیری ار رشد قارچ و بوی نامطبوع در ماشین لباسشویی توصیه می شود که بعد از هر بار استفاده، آن را تمیز کنیم. در این مقاله از سایت پیشروشاپ چند نکته ی مهم در رابطه با تمیز نگه داشتن ماشین لباسشویی بیان می کنیم. پس با ما همراه باشید.

راهکارهای مناسب در تمیز کردن ماشین لباسشویی

بعد از تمام شدن شستشوی ماشین لباسشویی، لگن و درب و لاستیک دور آن را با دستمال خشک کرده و درب ماشین را به مدت چند ساعت باز بگذارید تا کاملا خشک شود. بسته بودن درب باعث ایجاد بوی نم مانند در دستگاه می شود. همچنین علاوه بر این مخزن پودر را خارج کرده و بشویید و پس از خشک شدن سر جایش قرار دهید و در نهایت دریچه پایین ماشین را باز کرده تا آب آلوده داخل لوله تخلیه شود و گاهی اوقات ممکن است همراه با آب، دکمه و متعلقات لباس ها نیز خارج شود.

راهکارهای مناسب در تمیز کردن ماشین لباسشویی

تمیز کردن لاستیک ماشین لباسشویی

برای تمیز کردن لاستیک دستگاه ابتدا می توانید با یک دستمال تمیز لاستیک دور درب دستگاه را خشک کرده و سپس با ترکیب آب و مایع سفید کننده به نسبت مساوی لاستیک را بشویید، لازم به ذکر است، اگر واشر یا پلاستیک جرم زیادی داشت با مسواک این کار را انجام دهید و در آخر نتیجه کار را ببینید.

شستشوی بدنه خارجی ماشین لباسشویی

برای شستشوی بیرون ماشین فقط کافی است از یک حوله و تمیزکننده سطوح، تمام بدنه خارجی ماشین لباسشویی را تمیز کنید.

Retrieved from today.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us