کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / آموزشی / در انتخاب یخچال فریزر دوقلو به چه نکاتی دقت کنیم؟

در انتخاب یخچال فریزر دوقلو به چه نکاتی دقت کنیم؟

یخچال فریزر دو قلو

مراحل انتخاب یخچال مناسب احتمالا یکی از سخت‌ ترین و پیچید‌ه‌ ترین خریدهایی است که در هر خانواده انجام می‌ شود. حضور سری‌ های متعدد و متنوعی مثل ساید بای‌ ساید، یخچال‌ و فریزرهای دوقلو، یخچال‌ و فریزرهای درب بالا و پایین، درب فرانسوی و… با طراحی و قابلیت‌ های متفاوت کار انتخاب را بیش از پیش سخت می‌ کند. با وجود این موضوع آشنایی با ویژگی‌ های هر یک از این سری‌ ها کمک می‌ کند تا در نهایت خریدی بهینه، هوشمند و درعین حال مقرون‌ به‌ صرفه‌ داشته باشیم.

از میان سری‌ های موجود در بازار، یخچال‌ های‌ دوقلو با وجود شباهت به ساید بای‌ ساید ها دارای مزیت‌ های بسیار خوبی هستند. این سری از یخچال‌ ها به خاطر داشتن قابلیت‌ هایی همچون قیمت مناسب و ظرفیت بیشتر همواره مورد توجه خانواده‌ ها قرار گرفته‌ اند. این ویژگی‌ ها موجب شده تا دوقلو ها حتی با وجود سری‌ های جدید ساید‌ بای‌ ساید، درب فرانسوی و… هنوز هم در بازار یخچال سهم عمده‌ ای داشته باشند و یکی از گزینه‌ های همیشگی خانواده‌ ها در زمان خرید یخچال قرار بگیرند. از مهمترین یخچال های دو قلو می توان به یخچال های دو قلو ال جی، یخچال های دو قلو بوش، یخچال های دو قلو سامسونگ و یخچال های دو قلو بکو اشاره نمود

سوال اینجاست که در انتخاب یخچال فریزر دوقلو به چه نکاتی دقت کنیم؟ پس تا پایان این مقاله با پیشرو همراه باشید. این سری از یخچال‌ ها به خاطر ابعاد مناسب خود محبوبیت زیادی بین خانواده‌ هایی دارد که هر چند سال یک بار زحمات اسباب کشی را متحمل می‌ شوند. در واقع با جدا بودن یخچال و فریزر، هم حمل و نقل دستگاه راحت‌ است و هم جاگذاری آنها در خانه ساده‌تر از سری‌های دیگر همچون ساید‌بای‌ساید انجام می‌شود.

نکات مهم در انتخاب یخچال فریزر دوقلو

داشتن دو دستگاه یخچال و فریزر در خانه باعث می‌ شود تا نگرانی‌ های رایجی در مورد میزان مصرف انرژی و البته طول عمر محصولات به وجود بیاید. این نگرانی در بعضی از انواع یخچال و فریزرهای دوقلو این عامل با وجود موتور هوشمند دیجیتال اینورتر رفع شده است. در موتورهای دیجیتال اینورتر سرعت دور موتور با باز و بسته بودن درب یخچال تنظیم می‌ شود، به این ترتیب براساس نیازهای مختلف سرمایشی، سرعت موتور در چند سطح متفاوت تنظیم می‌شود.

تا هم مصرف انرژی کاهش یابد و هم صدای کمتری تولید شود. علاوه بر این مدل های جدید یخچال فریزرهای دوقلو از سیستم «سنسور هوشمند» بهره می‌برند. این سنسورها کار بهینه‌ سازی دما، رطوبت و مصرف انرژی یخچال را بر عهده دارند.

یخچال فریزر دو قلو

سیستم بدون برفک یخچال دوقلو

خالی کردن برفک از یخچال و فریزر از جمله اتفاقات عذاب‌ آوری است که احتمالا تعداد زیادی آن را تجربه کردند. بیرون آوردن غذا ها و خوراکی‌ ها از دستگاه و خالی کردن تمامی کشو ها وقت‌گیر و دشوارتر از آن است که بتوانیم هر چند وقت یکبار انجام دهیم. به همین دلیل در بعضی از یخچال و فریزرهای دوقلوی قابلیت «بدون برفک» به کار گرفته شده تا دیگر نیازی به برفک‌زدایی نباشد. در این قابلیت خنک‌ کنندگی و سرمایش غذاها به طور کاملا یکنواخت انجام می‌ شود تا دیگر برفک و توده یخی در یخچال و فریزر به وجود نیاید.

 دمای یکسان یخچال فریزر دو قلو

یکی از امکانات منحصر به‌ فرد بعضی از یخچال و فریزر دوقلو قابلیت Multi flow است. این قابلیت باعث ایجاد جریان برودتی یکنواخت و یکسان در همه طبقات می‌شود. حفظ و بازیابی دمای سرد در هنگام باز و بسته شدن درب فریزر، دیگر مزیت‌ Multi flow است. جدا بودن یخچال و فریزر از یکدیگر امکان جابجایی و جاگذاری آنها در دکور آشپزخانه را راحت و ساده کرده است. این قابلیت کمک می‌ کند تا چنانچه آشپزخانه کوچک و جمع‌ و جوری دارید، فریزر را در مکان دیگری از خانه قرار دهید.

Retrieved from appliancesonline.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us