کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / آموزشی / از فناوری Smart Diagnosis در ماشین لباسشویی چه می دانید؟

از فناوری Smart Diagnosis در ماشین لباسشویی چه می دانید؟

از فناوری Smart Diagnosis در ماشین لباسشویی چه می دانید؟

احتمالا برای شما پیش آمده است که وسیله ی منزل دچار مشکل و ایراد شود و شما از آن سر رشته ای ندارید. در آن زمان توضیح دادن به کارشناسان بسیار مشکل است و باید تعمیرکار به منزل بیاید و آن مشکل را بررسی و حل کند. فناوری Smart Diagnosis در ماشین لباسشویی یک قابلیت ساده است که به دستگاه شما این امکان را می‌ دهد تا به شما (و ال‌ جی) بگویند که چه مشکلی پیش آمده است و مهم‌تر از همه، چگونه آن را تعمیر کنید! و اگر قطعه‌ ای لازم شد، مطمئن خواهید بود که تعمیرات با سرعت هر چه بیشتر انجام خواهد شد و اطمینان حاصل خواهید کرد که همه اطلاعات مربوطه در مورد ماشین لباسشویی دقیق است و تعمیرکار قطعات لازم را در مراجعه همراه خودش دارد!

شرکت معتبر و باسابقه ی ال‌جی می‌خواهد تجربه نامطلوبی که مشتریان با مشکلات لوازم خانگی داشتند را تا حد ممکن بی‌زحمت و دردسر کند. به همین علت، به تشخیص یا عیب‌یابی هوشمند روی آورده است. لوازم خانگی ال‌جی با ده سال ضمانت موتور Direct Drive ماشین لباسشویی و کمپرسور خطی در یخچال‌ فریزرها برای دوام طولانی ساخته شده‌اند. ال‌ جی اطمینان دارد که همه از سال‌ها شست‌وشو با محصولات ال‌ جی لذت خواهند برد. اما گاهی اوقات، کوچکترین چیزها، مانند لوله‌های بسته‌شده یا جورابی که گیر گرده، می‌تواند مشتریان را کمی عذاب دهد.

از فناوری Smart Diagnosis در ماشین لباسشویی چه می دانید؟

با استفاده از فناوری Smart Diagnosis  یا همان سیستم عیب‌ یابی هوشمند در ماشین لباسشویی و ظرفشویی ال‌ جی، دستگاه می‌تواند خودش حرف بزند و مشکلاتش را شخصاً مطرح کند. البته این کار به‌واسطه برنامه‌ کاربری گوشی هوشمند یا مرکز اطلاعات مشتری ال‌جی انجام می‌شود. برای این منظور، برنامه کاربردی این محصول را روی موبایل نصب کنید، سپس با مرکز خدمات تماس بگیرید، گوشی را روی دستگاه بگذارید تا سیگنال‌های لازمه ارسال و ایراد شناسایی شود.

به لطف وجود «سیستم عیب‌یابی هوشمند» نه تنها در هزینه‌ها، بلکه در وقت شما نیز صرفه‌جویی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us