کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / اخبار / منتظر تلویزیون بی سیم سامسونگ باشید

منتظر تلویزیون بی سیم سامسونگ باشید

منتظر تلویزیون بی سیم سامسونگ باشید

شرکت معتبر و باسابقه ی سامسونگ به غیر از معرفی تلویزیون بسیار بزرگش در نمایشگاه CES 2020 از تولید و توسعه تلویزیون بی سیمی خبر داد که برای روشن شدن به کابل برق نیاز ندارد به دلیل این که جریان الکتریسیته را به صورت بی سیم می تواند دریافت کند.

سامسونگ این تلویزیون بی سیم را با خود به لاس وگاس نیاورده اما مدعی است نمونه اولیه آن توانایی دریافت برق از فاصله ۲ متری منبع تغذیه را دارد.

به گفته «هانگ جونگ-هی»، رییس بخش نمایشگر شرکت کره ای سامسونگ دلیل عدم نمایش این محصول در CES این است که به خاطر بازدهی پایین جریان برق هنوز امکان استفاده کاربران از آنها وجود ندارد اما کمپانی کره ای روی بهبود و توسعه فناوری های لازم برای تبدیل آن به یک محصول کاربردی کار خواهد کرد.

جونگ- هی رییس بخش نمایشگر شرکت کره ای سامسونگ در مورد فناوری زیربنایی این تلویزیون سامسونگ بی سیم هم اطلاعات خاصی را ارائه نکرد اما با توجه به امکان انتقال انرژی از فاصله ۲ متری احتمال می رود که جریان برق از طریق فناوری شارژ بی سیم رزونانس مغناطیسی یا سیستمی مشابه صورت می گیرد.

منتظر تلویزیون بی سیم سامسونگ باشید

فناوری شارژ بی سیم رزونانس مغناطیسی  به گجت ها اجازه می دهد بدون نیاز به ارتباط مستقیم با پد یا کویل شارژ و از فاصله دور انرژی مورد نیاز خود را دریافت کنند. این فناوری علی رغم مزایای قابل توجه نقص های مهمی هم دارد. برای مثال می توان به اتلاف مقدار زیادی از انرژی حین فرایند انتقال اشاره کرد. همین عامل باعث شده رزونانس مغناطیسی به اندازه روش القایی مورد استفاده در دنیای موبایل مورد استقبال قرار نگیرد.

کمپانی سامسونگ به تاریخ مشخصی برای معرفی این تلویزیون بی سیم برای کاربران اشاره نکرد اما تایید وجود آن نشان می دهد که با رونمایی از این محصول منحصر به فرد فاصله چندانی نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us