کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / آموزشی / راهنمای خرید میز تلویزیون از نظر جنس

راهنمای خرید میز تلویزیون از نظر جنس

راهنمای خرید میز تلویزیون از نظر جنس

با اختراع تلویزیون ‌های باریک یا LCD ها امکان نصب تلویزیون روی دیوار امکان پذیر شد؛‌ اما با این حال تعداد زیادی از افرادی که برای تلویزیون LCD خود نیز یک میز داشته باشند.  در این مقاله از سایت پیشروشاپ سعی می کنیم به شما اطلاعات مفیدی را درباره انواع میزهای تلویزیون از نظر طرح و نوع جنس آن بیان کنیم. پس با ما همراه باشید.

چه جنسی از میز برای خانه ی من مناسب است؟

میزهای تلویزیون در جنس‌ های مختلف چوبی، شیشه ‌ای و … وجود دارند که هر کدام از مزایای خاصی برخوردارند.

میز تلویزیون چوبی

اگر دکوراسیون خانه ‌تان از نوع کلاسیک است ، نوع چوبی انتخاب خوبی است که می‌توانید به آن فکر کنید. در ضمن چوب، بادوام است و میز تلویزیون ‌تان به‌ راحتی از بین نمی‌رود و سالها در خانه‌ تان خواهد بود.

راهنمای خرید میز تلویزیون از نظر جنس

 میز تلویزیون فلزی

میزهای فلزی به محکمی میزهای چوبی هستند، اما سبک ‌تر از چوب هم هستند و می‌توان آنها را به راحتی جابه‌جا کرد. بیشتر میزهای فلزی امروزی، یا فقط از فلز یا ترکیبی از فلز و شیشه، که زیبایی آن را دوچندان می ‌کند، ساخته می‌شوند.

میز تلویزیون شیشه ای

میزهای شیشه ‌ای به دلیل ظاهرشان، به راحتی با فضای سرگرم‌کننده اتاق که تلویزیون در آن قرار می‌گیرد، عجین می‌شوند. در ضمن به دلیل اینکه شیشه ‌ای هستند و طرف دیگر شیشه کاملا مشخص است، مناسب فضاهای کوچک هستند. آنها اتاق را کوچکتر از آنچه که هست، نشان نمی‌دهند و به نظر نمی‌آید که فضای اضافی اشغال کرده‌اند.

کدام طرح از میز تلویزیون برای خانه من مناسب است؟

هنگام خرید میز به طرح‌ های مختلف آن هم توجه کنید و طرحی انتخاب کنید که مناسب اتاق ‌تان باشد و کارآیی مورد نظرتان را هم داشته باشد. از طرح ‌های مختلف میز تلویزیون، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

میز تلویزیون  قفسه باز

این نوع تلویزیون برای افرادی که به دنبال طرح‌های ساده هستند و در عین حال فضای کافی برای نگهداری ابزارهای همراه تلویزیون می‌ خواهند، مناسب است.

 میز تلویزیون طاقچه ‌ای

این نوع معمولا مستطیلی است و قفسه‌های متعددی دارد و خیلی راحت با مبلمان منزل‌تان جور می‌شود.

میز تلویزیون همراه با قفسه ‌های بلند 

خرید میز با قفسه ‌های بلندی که در دو طرف آن قرار گرفته است، می ‌تواند فضای کافی برای نگهداری دوبلندگو را فراهم کند. در این قفسه‌ ها علاوه بر بلندگوها می ‌توانید وسایل مورد نیاز دیگرتان را هم قرار دهید.

 میز تلویزیون کابینتی

این نوع  علاوه بر اینکه به راحتی تلویزیون را در خود جای می‌دهند، دارای کابینت‌ هایی است که می ‌توانید وسایل خود را درون کشو های آن گذاشته و ظاهر مرتبی هم داشته باشد.

میز تلویزیون مناسب برای اتاق نشیمن

اگر می ‌خواهید در کنار تلویزیون، وسایل دیگری مانند کتاب یا حتی وسایل تزئینی مانند گلدان داشته باشید، میز کتابخانه ‌ای هم مناسب ‌تان است. در دل این کتابخانه زیبا با قفسه‌ های متعدد، وسیله سرگرم ی‌تان را بگذارید و اطراف آن را با کتاب و وسایل تزئینی پر کنید. این کتابخانه، فضای اتاق نشیمن را بسیار زیبا می‌کند به شرطی که فضای کافی برای قرار دادن چنین وسیله بزرگی داشته باشید.

جمع بندی

امیدوارم این مقاله به شما کمک کند تا مناسب ترین میز رو برای خودتان انتخاب کرده و به زیباتر شدن محیط و دکوراسیون منزلتان بیفزایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us