کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / درباره‌ی فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ

درباره‌ی فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ

شروع به کار

فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ با هدف ارائه‌ی بهترین خدمات و کالاها برای مشتریان خریدهای اینترنتی شروع به کار کرد. هدف اصلی فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ ارائه‌ی کالاهای اصلی و با کیفیت با مناسب‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌ها جهت رفاه هم‌وطنان گرامی است.

اهداف و چشم انداز فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ

این روزها به دلیل وجود انواع کالاهای تقلبی و بدون کیفیت در بازار خرید کالای اصلی بسیار مشکل شده است. فروشگاه پیشرو شاپ در نظر دارد کالاهای اصلی با ضمانت‌نامه‌های مطمئن را در اختیار مشتریان قرار دهد. هدف اصلی فروشگاه پیشرو شاپ ارائه‌ی بهترین کالاها با بالاترین کیفیت به مشتریان است. تمام کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ ارائه می‌شوند همگی اصل بوده و با ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

روش کار فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ

فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ یک فروشنده و تأمین کننده‌ی کالا نیست، بلکه یک پل ارتباطی میان شما و فروشندگان معتبر است. فروشگاه اینترنتی پیشرو شما پس از انتخاب کالاهای مورد نظر و ثبت سفارش، کالاهای مورد نظر شما از فروشندگان معتبر تحویل گرفته و پس از کنترل کالا و اطمینان از اصل بودن و سالم بودن کالا، آن را برای شما ارسال می‌کند.با استفاده از پیشرو شاپ شما دیگر نگران خرید کالای بدون کیفیت و تقلبی نخواهید بود زیرا کارشناسان ما قبل از حصول اطمینان از اصل بودن و کیفیت کالا، آن را برای مشتری ارسال نخواهند کرد.با استفاده از فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ دیگری نیازی به صرف وقت در بازارها و فروشگاه‌ها برای پیدا کردن کالای مورد نظر خود نخواهید داشت، زیرا پیشرو شاپ به عنوان نماینده‌ی شما با صدها تأمین کننده‌ی کالا در ارتباط بوده و بهترین کالا و اجناس را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ارائه‌ی بهترین کالا و خدمات برای مشتریان

فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ با بهره گیری از بهترین کارشناسان در زمینه‌ی کالا سعی بر این دارد، کالایی اصل و با کیفیت را در اختیار شما قرار دهد. کارشناسان بخش پشتیبانی شما را در انتخاب بهترین کالا راهنمایی خواهند کرد.

سامانه‌ی پشتیبانی فروشگاه اینترنتی پیشرو شاپ امکان مرجوع کردن کالا در صورت معیوب سودن کالا و یا عدم مطابقت با سفارش را به مشتریان می‌دهد. لازم به ذکر است در صورت مرجوع کردن کالا خیلی سریع مشتری می‌تواند کالای جایگزین را انتخاب کند و یا در صورت تمایل هزینه کالا به صورت تمام و کمال دریافت کند.

Need Help? Chat with us