کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / آموزشی / با بهترین کولرگازی های سال 2019 و 2020 آشنا شوید

با بهترین کولرگازی های سال 2019 و 2020 آشنا شوید

با بهترین کولرگازی های سال 2019 و 2020 آشنا شوید

یکی از وسایلی که امروزه در هر خانه ای مخصوصا در مناطق گرمسیری وجود دارد کولرگازی است. کولرگازی می تواند گرمای طاقت فرسای تابستان را بسیار مطبوع سازد. اگر به دنبال خرید کولرگازی هستید بهتر است بدانید که این وسیله کاربردی انواع و مدل های مختلفی دارد و دارای ظرفیت ها و مشخصات فنی گوناگونی است که خرید را برای مشتریان سخت می کند. از طرفی بسیاری از مشتریان این سوال را دارند که بهترین برند و یا کولرگازی موجود در بازار کدام است؟ 

ما در این مقاله قصد داریم بهترین کولرگازی های 2019 و 2020 موجود در بازار را معرفی کنیم تا بتوانید با دید بازتری اقدام به خرید کنید. پس تا پایان این مطلب همراه پیشروشاپ باشید.

1-کولر گازی جنرال مدل 30000

 

با بهترین کولرگازی های سال 2019 و 2020 آشنا شوید

 

کولر گازی جنرال مدل 30000 یکی از بهترین های موجود در بازار است. قبل از هر چیز باید به این نکته مهم اشاره کرد که وجود کمپرسور قدرتمند از مواردی است که باید در حین خرید و بررسی کولر گازی مد نظر قرار دهید. کمپرسور روتاری سال هاست نامی آشنا در کولر گازی هاست. وجود این موتور قدرتمند توانایی زیادی به این مدل از کولر گازی داده است.

همانطور اسم عنوان این کولر پیداست ظرفیت آن 30000 است. جریان استارت سرمایش این محصول 12.3 آمپر  و مقدار جریان استارت گرمایشی آن 13.1 می باشد. طراحی این محصول بسیار عالی و زیبا صورت گرفته است به طوری که قابلیت جریان هوا را در کل زاویه های یک اتاق یا فضایی که در آن قرار گرفته را دارد.

برای مشاهده مشخصات و خرید کولر گازی جنرال مدل 30000 می توانید از قسمت فروشگاه پیشروشاپ اقدام نمایید.

2-کولر گازی جنرال مدل T3 32000

 

با بهترین کولرگازی های سال 2019 و 2020 آشنا شوید

 

این محصول به دلیل داشتن کمپروسور روتاری قدرتمند جزو بهترین کولرهای گازی برای مناطق گرمسیر به حساب می‌آید. شما می توانید به راحتی خانه یا مکانی که کولر در آن قرار گرفته را خنگ نگهدارید زیرا ظرفیت این کولر 32000 است. به زبان ساده ظرفیت سرمایش  و گرمایش کوار گازی جنرال T3 32000 همانطور از عنوان آن مشخص است 32000 می‌باشد. این مقدار ظرفیت و وجود فن قوی آن به شما امکان می‌دهد که در فصول سرد یا گرم سال از آن به خوبی استفاده به عمل آورید.

به هنگام خرید کولر گازی ممکن است با دو عنوان T1 و T3 برخورد کرده باشید. منظور از این عناوین میزان تناسب کمپروسور با شرایط دمایی محیط است. به زبان ساده اگر محیطی که در آن زندگی می‌کنید دمای محیط به 43 درجه برسد( معتدل)T1 نشان می‌دهد که کولر گازی مناسب این نوع از شرایط آب و هوایی است. T3 به این معناست که کولر گازی با کمپروسور T3 توانایی در دمایی بالای 43 درجه را دارد.با توجه به این نکات باید گفت که این محصول معرفی شده در مناطق معتدل و گرمسیری نیاز کاربران را به خوبی تامین می‌کند.

برای مشاهده مشخصات و خرید کوار گازی جنرال T3 32000 می توانید از قسمت فروشگاه پیشروشاپ اقدام نمایید.

3-کولر گازی 24000 گری مدل اس فور ماتیک

 

با بهترین کولرگازی های سال 2019 و 2020 آشنا شوید

 

کولر گازی 24000 گری مدل اس فور ماتیک یکی از بهترین کولرگازی های جدید است. اما چرا این محصول جزو بهترین کولر گازی در سال 2020-2019 قرار می‌گیرد؟ کافی است به مشخصات عالی این محصول نگاهی داشته باشیم. این محصول به لطف موتور روتاری T1 و میزان مصرف انرژی پایین آن گزینه مناسب برای خرید در هر خانه ای است. این محصول هم در فصول سرد و سخت سال و هم در روز های گرم کارایی خوبی از خود می‌تواند نشان دهد زیرا ظرفیت سرمایش 22000 و ظرفیت گرمایش آن 22178 می‌باشد.

بر خلاف دو محصول قبل این کولر گازی اینورتر ندارد. ولی میتوان به خصوصیات چشمگیر دیگر این محصول اشاره داشت که شما را متقاعد کند به عنوان محصولی محبوب در خانه از آن یاد کنید از جمله می توان به پره های ضد زنگ و و ضد فرسایش آن اشاره داشت که هوای خنک را در هر حالتی پخش می‌نمایند.

برای مشاهده مشخصات و خرید کولر گازی 24000 گری مدل اس فور ماتیک می توانید از قسمت فروشگاه پیشروشاپ اقدام نمایید.

4- کولر گازی 48000 گری مدل ایستاده

اما چهارمین محصولی که جزو معرفی بهترین‌های ما قرار می‌گیرد،کولر گازی 48000 گری ایستاده است. انتخاب و خرید این محصول نه تنها شما را پشیمان نمی‌کند بلکه تا سال ها می توان از مزایای به خوبی یاد کرد. حال چه مزیت و ویژگی دارد؟ بهتر است ابتدا از نوع کمپرسول آن حرف بزنیم. 

کمپروسور اسکرول به کار گرفته شده در آن به دلیل میزان صدای کم، مصرف انرژی پایین و طول عمر زیاد توانایی چشمگیری به این محصول بخشیده است. این محصول گزینه ای مناسب برای در سالن ها و مکان های عمومی است.

کولر گازی 48000 گری ایستاده کاملا مناسب هم در دمای گرم و در دمای سرد است. ظرفیت این محصول 48000 می باشد و به راحتی می‌تواند در روزهای گرم تابستان محیطی خنک را برای شما فراهم کند. از دیگر خصوصیات جالب این محصول زمان بندی هفتگی یا Weekly Time  است. با این توضیح که عملکرد زمان بندی هفتگی قادر است روزانه چهار دوره روشن / خاموش را برای هر واحد انجام دهد، تا بتواند به طور کامل اتوماتیک عمل کند.

برای مشاهده مشخصات و خرید کولر گازی 48000 گری ایستاده می توانید از قسمت فروشگاه پیشروشاپ اقدام نمایید.

5- کولر گازی 24000 ال جی اینورتر

با بهترین کولرگازی های سال 2019 و 2020 آشنا شوید

 

کولر گازی 24000 ال جی اینورتر از دیگر محصولات پر فروش در بازار به حساب می‌آید. دلیل بهترین بودن این محصول را باید در نوع موتور و امکانات عالی و میزان مصرف انرژی کم آن است. کمپرسور اینورتر دوگانه کارایی این کولر گازی را در ایجاد هوای مناسب بالابرده است. این محصول گزینه‌ای مناسب برای شب های سرد و روزهای گرم است زیرا ظرفیت گرمایش آن 24500 و ظرفیت خنک کنندگی آن به 20800 می‌رسد.  در کل این مدل از کولز گازی ال جی می‌تواند خریدی مناسب برای مکان هایی با فضای تا حداکثر 100 متر باشد.

ال جی سال هاست که از طریق فناوری هوشمند Smart ThinQ به کاربران خود خدمات زیادی را ارائه داده است استفاده از این فناوری در کولر گازی به شما امکان می‌دهد که بتوانید کنترل عملکرد کولر را در دست بگیرید. از دیگر ویژگی‌های این محصول به میزان صدای پایین آن و همچنین تولید هوای پاک و سالم با فیلتر ضد باکتری نام برد. بنابراین این کولر خرید مناسبی برای شهرهایی است که گرد و غبار و مواد آلاینده زیاد در آن وجود دارد و همچنین گزینه ای مناسب برای بیشتر افرادی است که آلرژی دارند. کولر گازی 24000 ال جی اینورتر مجهز به پرهای چهار حالته است  به راحتی می‌تواند هوای خنک را در تمام فضای یک اتاق پخش نماید. ما این محصول را به دلیل قابلیت‌های ویژه ی آن  برای مناطقی معتدل و گرمسیری پیشنهاد می‌دهیم.

برای مشاهده مشخصات و خرید کولر گازی 24000 ال جی اینورتر می توانید از قسمت فروشگاه پیشروشاپ اقدام نمایید.

6- کولر گازی ال جی ظرفیت 26000

 

با بهترین کولرگازی های سال 2019 و 2020 آشنا شوید

 

محصول دیگری که می‌خواهیم  به برررسی آن در این بخش از مطلب بهترین کولر گازی پردازیم،کولر گازی ال جی معمولی 26000 می‌باشد. این مدل به لطف کمپرسور روتاری آن جزو پروفروشترین محصولات نیز قرار می‌گیرد.

خرید زیرا نه تنها میزان تولید صدای آن پایین است بلکه میزان مصرف انرژی آن هم کم است. به غیر از این دو  مورد تولید هوای سالم و سریع از دیگر فاکتورهای مهم کولر گازی ال جی معمولی 26000 است. این مدل معرفی شده برای فصول سرد و گرم به خوبی می‌تواند نیاز خریداران را تامین کند. ظرفیت سرمایش و گرمایش آن به 25500 می رسد که در کنار وجود سرعت فن عالی به راحتی ‌ می‌تواند اتاق یا مکان استفاده از کولر را گرم یا خنک نماید.

برای مشاهده مشخصات و خرید کولر گازی ال جی معمولی 26000 می توانید از قسمت فروشگاه پیشروشاپ اقدام نمایید.

جمع بندی

ما در این مقاله مشخصات بهترین کولرهای گازی در سال 2020-2019 را توضیح دادیم. امیدواریم مهمترین نکات این مطلب به شما  در خرید مطمن یک کولر گازی عالی و درجه یک کمک نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us