کاربران گرامی برای اطلاع از آخرین قیمت لطفا تماس بگیرید

صفحه اصلی / آموزشی / با ویژگی OKOMix در ماشین لباسشویی های AEG آشنا شوید

با ویژگی OKOMix در ماشین لباسشویی های AEG آشنا شوید

با ویژگی OKOMix در ماشین لباسشویی های AEG آشنا شوید

یکی از وسایلی که این روزها در خانه ای ضرورت دارد ماشین لباسشویی است. این دستگاه دارای تکنولوژی ‌های متنوعی هستند. شرکت‌ های تولید کننده این دستگاه، با در نظر داشتن نیاز مصرف کنندگان روز به روز برنامه‌ های کاربردی متفاوتی را به مدل ‌های جدید دستگاه ‌های خود می‌ افزایند تا توجه مصرف کنندگان را به خود جلب نموده و از سویی دیگر نیز بتوانند در بازار لوازم خانگی پیشتاز باشند.

در بین مارک های مختلف، شرکت AEG باکیفیت‌ترین برندها به حساب می ‌آید که با تکنولوژی‌ های بسیار خوب که در لباسشویی ‌های خود قرار داده و همچنین کیفیت بالا در شستشوی البسه بسیار شهرت یافته است.

آ اگ یک برند ایتالیایی است که در ساخت محصولاتش حفاظت از محیط زیست را سرلوحه کار خود قرار داده به طوری که با مصرف بهینه انرژی، موجب کاهش آسیب‌های زیست محیطی می‌شوند. ماشین لباسشویی AEG همچون سایر لباسشویی‌ها برنامه‌های مختلفی جهت شستشو و خشک کردن لباس‌ها داراست یکی از این برنامه‌ها OKOMix است که در ادامه این مقاله از سایت پیشروشاپ به طریقه عمکرد آن خواهیم پرداخت.

قابلیت OKOMix چیست؟

در برخی از ماشین لباسشویی ها به هنگام شستشو مواد شوینده به طور مستقیم به لباس ‌ها افزوده می‌شوند اما همزمان با تغییرات گسترده و به کارگیری‌های تکنولوژی‌های مختلف در لباسشویی‌های جدید نحوه اضافه شدن مواد شوینده نیز تغییر یافته است.

 در این مدت، قدرت پاک کنندگی زیاد شده و لباس ‌ها بهتر شسته خواهند شد. برندهای بسیاری ممکن است این فن‌آوری را به شیوه دیگری در لباسشویی‌های خود به کار گرفته باشند که با عناوین دیگری می‌توان از آنها استفاده کرد اما این تکنولوژی در ماشین لباسشویی آاگ با نام  OKOMix وجود دارد. تکنولوژی OKOMix این امکان را بوجود می‌آورد تا تمامی لباس‌ها از مقاوم‌ترین تا ظریف‌ترین تاروپودها را قادر باشید بدون دلواپسی با ماشین لباسشویی بشویید و از شستن با دست لباس‌های ظریف رها شوید.

 

ویژگی OKOMix در ماشین لباسشویی های AEG

 

همان طور که قبلا در این مقاله گفتیم در ماشین لباسشویی‌های قدیمی و یا حتی لباسشویی‌هایی که از تکنولوژی پیشرفته‌ای برخوردار نیستند، مواد شوینده به طور مستقیم به لباس‌ها افزوده می‌شوند که با این روش در انتهای شستشو ممکن است ذرات پودر روی لباس‌ها باقی بماند به خصوص در لباس‌هایی با رنگ تیره پس از خشک شدن این لکه‌ها کاملا قابل مشاهده هستند.

 در فن‌آوری OKOMix لباسشویی‌های AEG، مواد شوینده و یا نرم کننده پس از اضافه شدن به طور کامل در آب حل شده و محلول حاصل از طریق سیستم اسپری آاگ وارد درام لباسشویی می‌شود با این روند نرم کننده راحت‌تر به تار و پود لباس نفوذ خواهد کرد تا لکه‌ها را به طور کامل از بین برد. محلول نرم کننده در OKOMix با نفوذ به بافت لباس، نرمی و لطافت شگفت انگیزی را سبب شده و اتوکشی را بسیار آسان می‌نماید.

 قابلیت OKOMix چه فوایدی دارد؟

  • محافظت از تار و پود پارچه
  • نو نگه داشتن لباس و جلوگیری از پوسیدگی
  • نرم شدن الیاف پارچه جهت اتوکشی
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

جمع بندی

با وجود تکنولوژی OKOMix دیگر نگران شستن لباس های حساس و گران قیمت نخواهید بود. این تکنولوژی با ترکیب آب و مواد شوینده حفاظت تمامی لباس‌ها با هر نوع جنسی را تضمین خواهد کرد و از سویی دیگر با نفوذ به تار و پود البسه سبب لطافت و سهولت در اتوکشی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? Chat with us